Lot 10
Bob Buys (1912-1970)

Gezicht op Saint Guénolé en de vuurtoren van Eckmühl

gesigneerd en gedateerd 'Bob Buys 69' (rechtsonder); geannoteerd 'St Guénolé' (Bretagne) (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 51x60 cm (met lijst: 67x77 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed.

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325