Lot 33
Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Gezicht op Zwartsluis

gesigneerd 'G.J. Delfgaauw' (rechtsonder); geannoteerd en gedateerd ' Zwartsluis 1940' (op het spieraam)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 75x115 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750