Lot 44
Beschikbaar in aftersales
Joop Kropff (1892-1979)

Landweggetje met boerderij

gesigneerd 'Joop Kropff' (linksonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 76x66 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400