Lot 42
Henri van Daalhoff (1867-1953)

Boerderij aan de waterkant

gesigneerd 'HAvDaalhoff' (rechtsonder)

olieverf op doek, 63x78 cm (met lijst: 71x85 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240