Lot 45
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Berken aan de weide in de herfst

gesigneerd 'JHWijsmuller' (rechtsonder)

olieverf op doek, 54x40 cm (met lijst: 72x58 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

Tentoonstelling:

-Hattem, Voerman Museum, 'Jaargenoten Jan Voerman Senior Rijksacademie Amsterdam 1876', sept. 20005-jan. 2006.

€ 300,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375