Lot 16
Beschikbaar in aftersales
Ton Meyer (1892-1984)

Zicht op Ibiza / 'Ibiza vista de la ciudad'

gesigneerd en gedateerd 'Ton Meyer 1935.' (rechtsonder), geannoteerd 'Ibiza vista de la ciudad' (linksonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 76x96 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed.

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 700