Lot 102
Duitse School (circa 1600)

Een portret van een dame met een rode hoed en een kanten kraag

draagt initialen en datum 'LC 1518' (linksonder)

olieverf op paneel, 63x50 cm (met lijst: 80x71 cm)

Conditie: craquelé, baarst in het paneel

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550