Lot 405
Diana Vandenberg (1923-1997)

'Ontbolstering'

gesigneerd en gedateerd 'Diana / 1971 / van den Berg' (rechtsonder); getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op board, 21,5x41,5 cm (met lijst: 32x52 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650