Lot 15
Johan van der Bilt (1882-1943) (2x)

I. Graf van Lazarus Bethanië Palestine

II. Gezicht op Algiers

I. gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'J. van der. Bilt. 30. / Bethanie (rechtsonder); getiteld (op de achterzijde)

II. gesigneerd en geannoteerd 'Algiers / J. van der. Bilt' (rechtsonder)

I. olieverf op paneel, 40x48 cm (met lijst: 46x54 cm)

II. aquarel, 53.5x36 cm (met lijst: 69x52 cm)

Conditie:

I. vernis vergeeld, enig oppervlaktevuil, verder goed.

II. goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100