Lot 13
Luis Orozco (Mexicaans, 20ste eeuw)

Griekse stad aan zee

gesigneerd en gedateerd 'Luis Orozco / 7 1979 (op de achterzijde)

olieverf op doek, 76x101 cm (met lijst: 88x113 cm)

€ 600,00
€ 900,00

Startbod: € 600