Lot 120
Germ de Jong (1886-1967)

Lenteboeket

gesigneerd en gedateerd 'Germ de Jong / 1946' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 65x54 cm

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500