Lot 46
Beschikbaar in aftersales
Théophile de Bock (1851-1904)

Landweg met boerderij

gesigneerd en gedateerd 'Th de Bock 90' (rechtsonder)

olieverf op doek, 53x43 cm (met lijst: 75x62 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, verder goed

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000