Lot 342
Johannes Cornelius Neervoort (1863-circa 1940)

Groene en rode pruimen

gesigneerd 'Jan C Neervoort' (linksboven)

olieverf op doek, 28x53 cm (met lijst: 47x73 cm)

Conditie: stukjes verfverlies, craquelé, iets oppervlaktevuil

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400