Lot 38
Marius Richters (1878-1955)

Lente

gesigneerd 'MJ Richters' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 50x50 cm

Conditie: gaatje, oppervlaktevuil, vernis vergeeld

€ 200,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240