Lot 17
Adriaan van 't Hoff (1893-1939)

Gezicht op Capri

restanten van een signatuur (rechtsonder); met signatuur en annotatie 'van 't Hoff Capri' (op het spieraam)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 67x87 cm)

Conditie: vernis vergeeld, doek iets gebobbeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240