Lot 43
Chris Snijders (1881-1943)

Gezicht op het Chinese theehuis van Freericks in Hillegersberg

gesigneerd 'C. Snijders' (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 53x99 cm (met lijst: 72x118 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450