Lot 444
Alexandre Céleste Gabriel Prévost (Frans, 19de eeuw/20ste eeuw) (2x)

Gezicht op Royan-Pontaillac ; Gezicht op Barbezieux

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Al-dre Prévost / 1908 / Barbezieux' (linksonder) en geannoteerd, gesigneerd en gedateerd 'Royan-Pontaillac. / Al-dre Prévost 1909.' (linksonder)

beide pastel op papier geplakt op karton, beide zonder lijst, beide 48x31,5 cm

Conditie: papierverlies (op de randen), verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400