Lot 36
Fernand Maillaud (Frans, 1862-1948)

'Les moissons en Berry' / Oogsttijd in de Berry, Frankrijk

gesigneerd 'F. Maillaud' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek geplakt op board, 27,5x35 cm (met lijst: 41x49 cm)

Herkomst:
-Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 14 april 1992, alwaar gekocht door familie van de huidige eigenaar.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 900,00

Startbod: € 600