Lot 90
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

Waarzegster met glazen bol

gesigneerd met initialen en gedateerd ''67 / HKO' (rechtsonder)

oil on board, 26x24 cm (met lijst: 33x31 cm)

Herkomst:

-Kunsthandel Knoester, Den Haag, 2004, overgenomen door familie van de huidige eigenaar.

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 700