Lot 111
Modern & Contemporary Art | 17 - 31 May 2022
Jan Schoonhoven (1914-1994)

Vorm

de complete portfolio met 6 zeefdrukken en corresponderende teksten door Hans Sleutelaar, de zeefdrukken in potlood gesigneerd en gedateerd 'Schoonhoven 1987' (rechtsonder) en genummerd 7/50 (linksonder), de colofon gesigneerd door de kunstenaar en de schrijver, met orig. papieren portfolio, prints 50x32,5 cm

Uitgegeven in 1987 door Publishing House Bébert, Rotterdam, en gedrukt door Ger Stahlhöfer, Rotterdam.

Literatuur: C. Rigo, B. Meijer, ‘Jan Schoonhoven. edities - the editions’, Schiedam 2018, pp. 148-154, cat. nr. 38.

Conditie: de map verkleurd/vergeeld, de zeefdrukken zijn in goede conditie.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800