Lot 34
Beschikbaar in aftersales
Diana M. Armfield (Engels, b. 1920)

A sunny day in the South of France / Een zonnige dag in Zuid-Frankrijk

gesigneerd met initialen 'DMA' (linksonder); getiteld (op de achterzijde); met etiket van de kunstenares (op de achterzijde)

olieverf op board, 23x16 cm (met lijst: 36x30 cm)

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500