Lot 2512
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een groot Chinees blauw wit porseleinen bord

18e eeuw, China

Het bord uitvoerig gedecoreerd met pioenrozen en florale motieven. Gemerkt op de onderkant.

D 40 cm

Met enkele rand- en onderrand schilfers en kleine bakfoutjes in het midden van het plat.

€ 600,00
€ 800,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650