Lot 2510
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een Chinese mille fleur porseleinen kom

19e eeuw, China

De kom gedecoreerd met draak en feniks bij vlammende parel binnen medaillon, omringt door florale motieven. Met een vierkaraktermerk binnen dubbele cirkel op de onderkant

H 7 cm, D 40 cm

Met een haarlijn, verder in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300