Lot 2509
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een Chinese famille verte porseleinen dekselpot en een bord

18e eeuw, China

De dekselpot en het bord gedecoreerd met pioenrozen omgeven door florale motieven. De pot op hout gesneden standaard. Beide niet gemerkt.

Dekselpot: H 23 cm, D 20 cm. Bord: D 27,5 cm

De deksel met een schilfer langs de rand. De pot met twee randschilfers en een sterbarst op het plat. Het bord met drie minieme randschilfers. Beide met lichte slijtage van het decor.

€ 300,00
€ 500,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850