Lot 21
Beschikbaar in aftersales
Alfred van Neste (1874-1969)

Zonovergoten straten in Brugge

gesigneerd 'Alfr J. A. van Neste' (linksonder)

olieverf op paneel, 61x72 cm (met lijst: 88x98 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300