Lot 89
Marius Richters (1878-1955)

'Jetske met geruite jurk'

gesigneerd en gedateerd 'Maris Richters / ?' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 83x76 cm (met lijst: 99x92 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475