Lot 148
Jac Bodaan (1881-1954)

Zittende vissersvrouw en profil

gesigneerd 'Jac Bodaan' (linksboven)

olieverf op doek, 81x65 cm (met lijst: 106x91 cm)

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220