Lot 409
Theo Lohmann (1880-1963)

Akker

gesigneerd 'Theo Lohmann' (rechtsonder)

olieverf op doek, 59x68 cm (met lijst: 70x80 cm)

Tentoongesteld: -Amsterdam, Stedelijk museum 1929 (Onafhankelijken). -Leiden, Lakenhal 1964 overzichtstentoostelling, afgebeeld in publicatie Amsterdam. -Kunsthandel Juffermans 1987, verkooptentoonstelling.

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800