Lot 2508
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een grote Chinees porselein celadon vaas

19e eeuw, China

Met blauwe decoratie van een vogel, een rots, een pijnboom en bloemen. Niet gemerkt.

H 41 cm

Kleine randschilfer (zie foto). Glazuur-fritting (schilfertjes) aan de foo-hondjes. Geen restauratie.

€ 160,00
€ 240,00

Startbod: € 160