Lot 168
Anthon van Rappard (1858-1892)

Boot bij meer

gesigneerd met initialen en gedateerd 'A.v R. 82' (rechtsonder)

potlood op papier, 13x22 cm (met lijst: 26x35 cm)

Conditie: papier iets vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160