Lot 2506
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Twee Chinees porselein dekselvazen

18/19e eeuw, China

Een paar laat 18e of begin 19e eeuwse potten met deksels. Floraal gedecoreerd met een foo-dog op de deksel en leeuwenkop mascarons rondom de vazen. Niet gemerkt.

H 35,5 cm en 34,5 cm

Een deksel met randschilfer. Verder in goede conditie. Geen restauratie of haarlijnen.

€ 400,00
€ 600,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280