Lot 2505
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een Kangxi pioenenschotel

Vroeg 18e eeuw, China

Een grote schotel, blauw wit gedecoreerd met bruin glazuur cafe-au-lait rand. Het decor van bloeiende pioenen met kikkerdril achtergrond.

D 35,5 cm

Een haarlijntje en enkele randschilfers. Verder in goede conditie, geen restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260