Lot 8
Giuseppe Pitto (Italiaans, 1857-1928)

De groenteverkoper

gesigneerd 'Pitto _' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 55x74 cm)

Conditie: craquelé, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

€ 700,00
€ 900,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400