Lot 2501
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Twee Chinese porseleinen imari borden

18e eeuw, China

Twee borden, van verschillend formaat met eenzelfde decor. Het grote bord met restauratie in het vlak (vooral zichtbaar op achterzijde), het kleine bord met teruggeplakte randschilfer. Verder in goede conditie.

D 31,5 en 22,5 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300