Lot 132
Bernard de Hoog (1866-1943)

Witte en gele rozen in een roemer

gesigneerd 'B. de Hoog. f' (rechtsonder)

olieverf op doek, 35x25 cm (met lijst: 55x44 cm)

Herkomst:

-Kunsthandel H. Bos “De Poort”, Noordeinde 144a, Den Haag, no. 4896.

Conditie: iets oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240