Lot 184
Théophile de Bock (1851-1904)

Berkenbomen

gesigneerd 'Th. de Bock' (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 46x32 cm (met lijst: 51x37 cm)

Provenance:
-Collectie van Willem Carel Nakken.

Conditie:
Vergeelde vernis, een krasje in de boom en een klein stukje verfverlies bovenaan de rechterrand. Het werk kan schoongemaakt worden.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300