Lot 170
Floris Arntzenius (1864-1925)

Schets van een havengezicht met aangemeerde boten ; Schets van een bloem en een stadsgezicht met een ophaalbrug (verso)

gesigneerd met initialen (linksonder)

houtskool op papier, zonder lijst, 19x28 cm

Conditie: papier vergeeld, enkele scheuren

€ 80,00
€ 120,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100