Lot 23
Beschikbaar in aftersales
Pol Dom (Belgisch/Nederlands, 1885-1978)

Gezicht op Montmartre

gesigneerd 'Pol Dom' (rechtsonder)

aquarel, 30x21,5 cm (met lijst: 43x34 cm)

Conditie: papier verkleurd, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200