Lot 1507
Silver, Jewellery & Watches | 6 - 20 September 2022
Een zilveren suikerdoos

Ovaal gecontourneerd, het iets verhoogde deksel met met gekrulde greep. Aan de binnenkant sporen van verguldsel. Buitenlands. 800/1000. 1e helft 20 eeuw. Afm. ca 14,5 x 9,5 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200