Lot 2504
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een famille rose cachepot met bloemdecor

20ste eeuw, China

Niet gemerkt, aan de buitenzijde beschilderd met bloeiende pioenen en vlinders. De binnenzijde wit ongedecoreerd.

D 31,5, H 25,5 cm

Een haarlijn/barst in de bodem/zijkant. Verder in goede conditie, geen andere beschadigingen of restauratie.

€ 500,00
€ 800,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325