Lot 175
Philip Sadée (1837-1904)

Een jong stel in de duinen

gesigneerd 'P. Sadée. ft' (rechtsonder)

aquarel op papier, 26x31,5 cm (met lijst: 43x47 cm)

Conditie: papier verkleurd, weervlekjes. kleuren wat verbleekt

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500