Lot 10040
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Herman ten Kate (1822-1891)

Een familiediner

gesigneerd 'Herman ten Kate ft' (rechtsonder)

aquarel, 23,5x39,5 cm (met lijst: 44x61 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450