Lot 10006
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Willem Elisa Roelofs (1874-1940)

Stilleven met lenteboeket in glazen vaas en klosjes garen

gesigneerd 'Willem E: Roelofs Jr' (rechtsonder)

aquarel, 45x34,5 cm (met lijst: 61x50 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400