Lot 159
Jan Toorop (1858-1928)

Nettenboetsters

gesigneerd en gedateerd 'J. Toorop 1899' (in de druk, linksonder); opnieuw gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Aan BartdlaFaille/van JToorop (vriendschappelijk)/1909. Amsterdam' (in inkt in marge rechtsonder)

droge naald ets op papier, 15,5x18,5 cm (met lijst: 31x41 cm)

Conditie: papier vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000