Lot 10046
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Victor Bauffe (1849-1921)

Poldermolen

gesigneerd 'Bauffe' (linksonder)

aquarel, 17,5x25 cm (met lijst: 33x40 cm)

Conditie: enkele vlekken, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120