Lot 162
Willem Witsen (1860-1923)

Turfschepen II, Amsterdam

kleurenets, 29x39 cm (met lijst: 45x54 cm)

Herkomst:

-E.J. van Wisselingh & Co., Naarden, 20 februari 1985, nr. W473.

Afgebeeld in:

'Het Etswerk van Willem Witsen', uitgegeven door E.J. van Wisselingh & Co., Amsterdam, nr. 473.

Conditie: papier vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750