Lot 161
Willem Witsen (1860-1923)

Winter I, Ede

gesigneerd met potlood 'Witsen' (rechtsonder)

ets, 31x39 cm (met lijst: 47x54 cm)

Herkomst:

-E.J. van Wisselingh & Co., Naarden, 20 februari 1985, nr. W443.

Afgebeeld in:

'Het Etswerk van Willem Witsen', uitgegeven door E.J. van Wisselingh & Co., Amsterdam, nr. 443.

Conditie: papier vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300