Lot 160
Willem Witsen (1860-1923)

Schemering op de heide, Ede

ets, 31x39 cm (met lijst: 47x54 cm)

Herkomst:

-E.J. van Wisselingh & Co., Naarden, 20 februari 1985, nr. W450.

Afgebeeld in:

'Het Etswerk van Willem Witsen', uitgegeven door E.J. van Wisselingh & Co., Amsterdam, nr. 450.

Conditie: papier vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140