Lot 399
Karel du Jardin (1626-1678)

Rotslandschap met rustende herder

gesigneerd en gedateerd '.K. Du. Jardin / 1660. fec' (in de druk, rechtsboven)

ets, 14x17,5 cm (met lijst: 27x30 cm)

Conditie: papier vergeeld, een vlek, verder goed

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 100