Lot 129
Cees Bolding (1897-1979)

Veldbloemen in een keramieken vaasje

gesigneerd 'Cees Bolding' (rechtsonder), met etiket van de kunstenaar (op het spieraam)

olieverf op doek, 59x44 cm (met lijst: 70x54 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verfverlies (langs de randen)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200